Polonijna impreza Wataha Fest odbyła się w Bjørkeskogen.

– Były wspólne śpiewy, tańce i super zabawa. W czasie koncertów ludzie po prostu oszaleli. Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli i bawili się z nami. Za rok ruszamy ze zdwojoną siłą – zapowiada More »

Reprezentacja Polski w piłce ręcznej mężczyzn weźmie odział w turnieju Gjensidige Cup Elverum.

Reprezentacja Polski w piłce ręcznej mężczyzn weźmie odział w turnieju Gjensidige Cup Elverum. Polacy zagrają z gospodarzami Norwegią, Szwecją i Islandią. Turniej w Elverum zostanie rozegrany między 8 a 11 czerwca w More »

Norwegia wyłącza radio FM. Jako pierwszy kraj na świecie

Norwegia, jako pierwszy kraj na świecie, wyłączy radio FM i to już niedługo. Od 11 stycznia obywatele będą musieli przełączać się na transmisję cyfrową – tak zdecydował rząd. Fale FM będą wyłączane More »

Koncert zespołu Akcent w Oslo.

Już 5 lutego w Oslo odbędzie się Disco Polo Night – wystąpi m.in. zespół AKCENT. Akcent to polski zespół muzyczny wykonujący disco polo, założony w Bielsku Podlaskim w 1989. Oprócz zespołu Akcent, More »

 

Monthly Archives: Wrzesień 2014

Zaginął Polak w Arendal!

Nie odnalazł się Polak, który wypłynął łódką na ryby w Arendal. Policja zakończyła poszukiwania na morzu.

Według relacji policji Polak wyruszył z Galtesund w Arendal łódką na ryby w niedzielę o godz. 19.00 i do dzisiaj nie powrócił. Rodzina zgłosiła jego zaginięcie o godz. 09.30 w poniedziałek 29.09.2014.

Łódka Polaka została odnaleziona zacumowana do pomostu przy Saltrødkilen, co wskazywałoby, że Polak wrócił z ryb. Płetwonurek oraz straż pożarna i ekipa ratownicza zbadała dno fiordu przy brzegu aby stwierdzić, czy nie wypadł on do wody po powrocie z wędkowania, jednak bez rezultatu. Policja nie ma jak dotąd informacji, że mógł on paść ofiarą przestępstwa.