Polonijna impreza Wataha Fest odbyła się w Bjørkeskogen.

– Były wspólne śpiewy, tańce i super zabawa. W czasie koncertów ludzie po prostu oszaleli. Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli i bawili się z nami. Za rok ruszamy ze zdwojoną siłą – zapowiada More »

Reprezentacja Polski w piłce ręcznej mężczyzn weźmie odział w turnieju Gjensidige Cup Elverum.

Reprezentacja Polski w piłce ręcznej mężczyzn weźmie odział w turnieju Gjensidige Cup Elverum. Polacy zagrają z gospodarzami Norwegią, Szwecją i Islandią. Turniej w Elverum zostanie rozegrany między 8 a 11 czerwca w More »

Norwegia wyłącza radio FM. Jako pierwszy kraj na świecie

Norwegia, jako pierwszy kraj na świecie, wyłączy radio FM i to już niedługo. Od 11 stycznia obywatele będą musieli przełączać się na transmisję cyfrową – tak zdecydował rząd. Fale FM będą wyłączane More »

Koncert zespołu Akcent w Oslo.

Już 5 lutego w Oslo odbędzie się Disco Polo Night – wystąpi m.in. zespół AKCENT. Akcent to polski zespół muzyczny wykonujący disco polo, założony w Bielsku Podlaskim w 1989. Oprócz zespołu Akcent, More »

 

Monthly Archives: Listopad 2014

Pub Moringen w Arendal.

Pub Moringen został otwarty w 2002r. W każdy piątek przez cały rok pub jest otwarty od godziny 19:00 do godziny 1:00.

W okresie letnim odbywa się tam wiele koncertów, podczas których prezentują się głownie lokalne zespoły muzyczne. Pub znajduje się w ciekawym białym budynku, charakterystycznym dla Sørlandet (region w którym położone jest miasto Arendal).
Więcej informacji o pubie znajdziesz tutaj.

jak dojechac

photos from/bilder fra/ zdjecia z:  http://moringen.wordpress.com/

Norwegia oczami Eve.

Chcielibyśmy was zainteresować blogiem tworzonym przez Eve (nick) – która opisuje swoją przygodę z Norwegią.

Warto przeczytać jej ciekawe wpisy – które z pewnością staną się dla wielu z Was motywacją do podróżowania i odkrywania Norwegii. Eve oprócz relacji z wycieczek pisze również o tym co ciekawego dzieje się aktualnie w Norwegii. Na blogu znajdziecie również wiele zdjęć z różnych obszarów Norwegii.

Adres bloga: http://evewnorwegii.blogspot.no/