Polonijna impreza Wataha Fest odbyła się w Bjørkeskogen.

– Były wspólne śpiewy, tańce i super zabawa. W czasie koncertów ludzie po prostu oszaleli. Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli i bawili się z nami. Za rok ruszamy ze zdwojoną siłą – zapowiada More »

Reprezentacja Polski w piłce ręcznej mężczyzn weźmie odział w turnieju Gjensidige Cup Elverum.

Reprezentacja Polski w piłce ręcznej mężczyzn weźmie odział w turnieju Gjensidige Cup Elverum. Polacy zagrają z gospodarzami Norwegią, Szwecją i Islandią. Turniej w Elverum zostanie rozegrany między 8 a 11 czerwca w More »

Norwegia wyłącza radio FM. Jako pierwszy kraj na świecie

Norwegia, jako pierwszy kraj na świecie, wyłączy radio FM i to już niedługo. Od 11 stycznia obywatele będą musieli przełączać się na transmisję cyfrową – tak zdecydował rząd. Fale FM będą wyłączane More »

Koncert zespołu Akcent w Oslo.

Już 5 lutego w Oslo odbędzie się Disco Polo Night – wystąpi m.in. zespół AKCENT. Akcent to polski zespół muzyczny wykonujący disco polo, założony w Bielsku Podlaskim w 1989. Oprócz zespołu Akcent, More »

 

Monthly Archives: Maj 2015

Kabaret Skeczów Męczących wystąpi w Kristiansand.

4 czerwca o godz. 19.00 w Kristiansand  (Salem Misjonsmenighet, Industrigata 28) wystąpi Kabaret Skeczów Męczących ze swoim najnowszym programem – „Live”.

Bilety dostępne na stronie internetowej tutaj. Bilety dostępne również poprzez stronę internetową www.ps-scene.no, lub w kinie Fønix.

Kabaret Skeczów Męczących podbił serca Polaków charakterystycznymi postaciami, skeczami zaangażowanymi społecznie i politycznie, luzem scenicznym i umiejętnością rozbawienia każdej publiczności. Poza największymi festiwalami kabaretowymi, które trudno sobie wyobrazić bez udziału KSM, pokazują się szerokiej publiczności współprowadząc z sukcesami wydarzenia muzyczne: Sabat Czarownic 2013, Top Trendy 2014; jak i kabaretowe: Polska Noc Kabaretowa 2013.

Archiwalny występ:


źródło: kristiansand.pl

Od 18 maja zmieniają się godziny otwarcia biblioteki w Arendal.

W okresie wakacyjnym biblioteka będzie otwarta:

od poniedziałku do czwartku: od 10:00 do 17:00

w piątki: od 10:00 do 15:00

w soboty: od 11:00 do 14:00