Polonijna impreza Wataha Fest odbyła się w Bjørkeskogen.

– Były wspólne śpiewy, tańce i super zabawa. W czasie koncertów ludzie po prostu oszaleli. Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli i bawili się z nami. Za rok ruszamy ze zdwojoną siłą – zapowiada More »

Reprezentacja Polski w piłce ręcznej mężczyzn weźmie odział w turnieju Gjensidige Cup Elverum.

Reprezentacja Polski w piłce ręcznej mężczyzn weźmie odział w turnieju Gjensidige Cup Elverum. Polacy zagrają z gospodarzami Norwegią, Szwecją i Islandią. Turniej w Elverum zostanie rozegrany między 8 a 11 czerwca w More »

Norwegia wyłącza radio FM. Jako pierwszy kraj na świecie

Norwegia, jako pierwszy kraj na świecie, wyłączy radio FM i to już niedługo. Od 11 stycznia obywatele będą musieli przełączać się na transmisję cyfrową – tak zdecydował rząd. Fale FM będą wyłączane More »

Koncert zespołu Akcent w Oslo.

Już 5 lutego w Oslo odbędzie się Disco Polo Night – wystąpi m.in. zespół AKCENT. Akcent to polski zespół muzyczny wykonujący disco polo, założony w Bielsku Podlaskim w 1989. Oprócz zespołu Akcent, More »

 

Monthly Archives: Sierpień 2015

SØRLANDETS BILMESSE 2015.

Targi motoryzacyjne odbędą się w Arendal w dniach 5-6 września.

Organizatorem targów jest Aust-Agder Bilbransjeforening we współpracy z Agderposten.

Będzie to wspaniała okazja, żeby zapoznać się z aktualna ofertą salonów samochodowych z Sorlandet. Podziwiać będzie można najnowsze modele samochodów różnych marek. Organizatorzy planują także wiele atrakcje dla dzieci.

Szczegóły:
Miejsce: Sparebanken Sør Amfi w Arendal
Godziny otwarcia targów:

sobota 05.09 kl 10:00 -17:00
niedziela 06.09 kl 12:00 -17:00

Bilety: wstęp darmowy